Czas trwania (5m 54s), zobacz salon fryzjerski, fryzjer tu.

Skok na Lasy Państwowe nieudany 18.12.2014 r.Zainteresowanie wasze: 54729, czas trwania: 5m 54s, ciekawe: obecnie brak dodatkowej informacji, ocena: 350. Komentarze od was:

- Jesteś zakłamanym dupkiem. Takiej wycinki lasów jak od czasu kiedy rządzi PIS nie było od 1989 roku! Nawet puszcze Białowieską chcieli wyciąc ale zareagowała Bruksela. Jesteś manipulatorem i kłamcą! Gardzę takimi jak Ty. Głosiciel prawdy się znalazł:)
- sqrviele zdrajcy
- Przyjdzie czas, że zapłacą za te niecne czyny wobec Polski, zdrajcy i pachołki obcych interesów w Polsce.
A wszystkie majątki zostaną znacjonalizowane w szczególności surowce i zakłady o znaczeniu strategicznym, banki, ubezpieczenia i wszystko to co zostało zdobyte w złodziejski sposób od czasów Wałęsy aż po wsze czasy.
- Odnawiamy Lasy Emigrancii i milion afer
- A w mediach ciiiiiiisza. I platfusy wg ostatniego sondażu 25%.
- Czy prawdą jest? Nauczył się od Leppera. hehe
- Zwierzęta łase na hajs.
- dzieki tym ktorzy sie przeciwstawili prywatyzacji , nalezy sie wielkie podziekowanie bo gdyby byly sprywatyzowane , to byloby tak samo jak z jeziorami (a jestem wedkarzem i dobrze wiem jak jest !)ryby sa wybite od dawna swierzy narybek nie jest implikowany a jesli jest to nie ma czasu wyrosnac to jest dewastacja srodowiska i tak samo byloby z lasami a nasz kraj jest w 25% bodajze zalesiony i przynosi zyski do skarbu panstwa ogromne , niech nam ktos powie jako narodowi kto to lobbowal , nalezy ich powymiatac do ostatniego !chcieli nam lasy zabrac skoorwysyny zlodzieje z PO , niech ida na smietnik historii zdrajcy tak samo z tymi co na nich glosuja bydlo!!!
- LASY PAŃSTWOWE , PRZEJĘCIE ICH TO JEDEN Z PUNKTÓW KOLONIZACJI POLSKI , WCZEŚNIEJ   STOCZNIE , PRZEMYSŁ , KOPALNNIE  ITD..
- blogmedia24  .pl/node/70090 prosze wejsc i przeczytac post dotyczacy depeszy dyplomatycznej pomiedzy Komorowskim a ambasadorem amerykanskim Ashe. Wyraznie tu mowa o sprzedazy lasow panstwoych aby splacic roszczenia zydowskie
- Panstwowe lasy sprzedali w Rumuni. Glownie  w Karpatach.Dzisiaj stoja tam lasy ale bez drzew.Prywatni wlasciciele natychmiast wycieli wszystkie.  .Zarobili okolo 10000 Euro z hektara.W Polsce tez ma tak byc?.Ale nie chodzi  tylko o lasy .Czekaja jeszcze grunty rolne .Mafia finansow czeka na okazje.Pieniedzy to maja dosyc i to biliony.Ale to sa papiery albo cyferki w komputerze.Oni potrzebuja materialne rzeczy.Reszta narodu?!. A kogo to obchodzi .Niewolnictwo albo  emigracja.Jedyna alternatywa.
- Panie Premierze więcej szacunku dla Narodu. Na stawiane pytania powinien pan sobie sam odpowiedzieć. To bełkot polityczny.
- Na pewno leśnicy i ich rodziny zagłosują na Szoguna von Bul Gajowego :) Poza tym kolejarze, górnicy i drobni przedsiębiorcy równie za Vat 23% i emeryturę do 67roku. Dziękuję za Wasze głosy na Szoguna !!! Aha jeszcze ludzie se WSI będą na niego głosować !!!
- LASY PAŃSTWOWE W RĘCE LUDU PRACUJĄCEGO MIAST I WSI !!!
pasożyty won
- Kwintesencja manipulacji. Gdyby przyjęto zmianę konstytucji, zasadą byłby zakaz prywatyzacji LP. Prywatyzacja byłaby dozwolona jedynie w ściśle określonych przypadkach (cele publiczne i cele zrównoważonej gospodarki leśnej), za zgodą wyrażoną w ustawie. Obecnie LP można prywatyzować bez żadnych przeszkód, wystarczy zgoda właściwego ministra. PiS zrobił geszeft dekady, a ciemny lud kupił, że to było w obronie lasów.
- Strach pomyśleć. Gdyby nie te 5 głosów, Polacy patrzyliby wkrótce na swoje lasy tak jak afrykański Murzyn na kopalnię diamentów.
- NIECH POLACY TE MORDY ZAKAZANE KTÒRE  GLOSOWALY ZA GRABIERZA POLSKICH LASÒW ROZLICZA TEGO JUZ ZAWIELE TO JUZ BEZCZELNOSC KUREWSKIE POMIOTY NIE MAJA RESPEKTU PRZED NIKIM I NICZYM POSTANOWILI DUPE WYLIZAC CZOSNKOWCOM A NAS DO TEGO PROCEDERU PRZYMUSZAC, MAMY SWOJA GODNOSC KRAJ I ZIEMIE I HISTORIE , DOSYC TEGO GNOJU SEMOWEGO TERAZ WIDAC KTÒRE SZUBRAWCE TO CHOLOTA NAPLYWOWA I NIE POLACY.NIE POZWOLIMY SIE OGRABIC I WYNARODOWIC , PALKA SIE PRZEGLA!!!
- Piechocinski to szuja! Juz pewnie liczyl kaske za lasy, a tu zonk! Nie pamietam kiedy oklaskiwalem PiS i te 10 wody po kisielu, ale tym razem rece same skladaja sie do braw! Nie sadzilem, ze to powiem kiedykolwiek: dziekuje poslom PiS, KPSP i niezrzeszonym: Wróbel Marzena Dorota, Smirnow Andrzej, Girzyński Zbigniew, Hofman Adam, Kamiński Mariusz Antoni, Rogacki Adam, Szeliga Piotr, Wipler Przemysław! 
- Mamy ich nazwiska,sukinsyny się nie wywiną,nie ma opcji,zapłacą za wszystko!!!