Czas trwania (8m 45s), zobacz sam i oceń komentarze.

rośliny zimozielone do ogrodu ,na taras i balkonZainteresowanie wasze: 17775, czas trwania: 8m 45s, ciekawe: prawnik w Chełmie, ocena: 69. Komentarze od was:

- ciekawy film pozdrawiam a tu  kilka zdjęć 
https://www.youtube.com/watch?v=e-h7kS_zXUw
- Mam pytanie. Czy w dużych donicach balkonowych da się zrobić kompozycję, która fajnie i kwitnąco wyglądałaby przez cały rok? Oprócz roślin zimnozielonych spodobały mi się jabłonki, trawy oraz kilka innych roślin z innych filmików jednak nie mam zielonego pojęcia czy można je łączyć albo jak to zrobić.
Mam dużą donicę 136x30 wys.30, przed nią niższa 136x20 wys.10 oraz długą donicę wzdłuż balkonu 300x25 wys.20. Balkon jest dobrze nasłoneczniony.
Byłabym wdzięczna za radę.
- wlasnie ostatnio meczyl mnie ten temat i wszechświat zeslal mi Ciebie w odpowiedzi ;)
- Witam serdecznie, mam na balkonie iglaki bukszpan, różę, trawy, jak często podlewać te rośliny zimą?
- widać, że rośliny to Twoja pasja 😃
- Świetny filmik. Mi najbardziej spodobała się kalina z różowymi kwiatkami i pieris japoński, Buziaki:*
- Cudnie opowiadasz o roślinach, widać, że je kochasz ;) Ja do kompozycji zimowych dodałabym jeszcze kwitnące zimą ciemierniki, tylko nie jestem pewna ja sobie radzą w donicach.
- poznalam wreszcie nazwe rosliny,ktora probuje ukorzenic,to kalina dawida,dzieki
- Nie mam działki, ogrodu ale Twoje rady są cenne, bo mogę je "sprzedać" swoim znajomym, którzy mają przydomowe ogródki na osiedlach, więc pewnie skorzystają z Twoich podpowiedzi. Serdecznie Cię pozdrawiam
- Super porady. Już czekam na to jak wszystko można połączyć ze sobą :)
- Bardzo lubię oglądać Twoje filmiki :) proszę napisz jak przezimować kany ? moje jeszcze w ziemi,ale już czas je chyba wykopać? pozdrawiam  !
- Cześć Aga....dzięki za cenne info...pozdrawiam
- Lubię kiedy ktoś tak opowiada o swojej paski:) zaraz wyślę film mojej mamie, też jej się spodoba;) Kupilam jeszcze coś do naszego balkonu:)
- Super informacje a jak przechować kany.