Czas trwania (4m 15s), zobacz spoty reklamowe, produkcja spotów reklamowych Warszawa.

Moje rośliny owadożerneZainteresowanie wasze: 30070, czas trwania: 4m 15s, ciekawe: obecnie brak dodatkowej informacji, ocena: 63. Komentarze od was:

- Ładne roślinki, bogata kolekcja, 1:15 a tutaj muchołówka pożera rosiczkę :)
- ja będe miał rosiczkę i dzbanecznika.
- +bzyki1991 czy ty (i cala reszta piszaca jak ty)mozecie bez laski ogladac?!to tylko film.nie podoba sie wylaczcie..rozumiem ze na poczatku mogliscie nie wiedziec ze dla was ten film taki bedzie..ale on sie postaral i to wstawil zeby kazdy mogl poznac (choc znaja wszyscy)i je do siebie porownac...i bym nie chciala odp.ze sie wymadrzam...po prostu wiem ze sie staral i tyle.
- carnisana.pl
- o!fajne;)
- mógł bym dowiedzieć się gdzie można dostać dzbaneczniki, kapturnice ?
- Nikt normalny nie pisałby tak jak ty, gdyby miał jakąkolwiek wiedzę na temat tych roślin. A nie udawał że ją ma bo przeczytał jeden artykuł. Jak widać przez ten rok nie zmądrzałeś/aś
- Bo nikt normalny by tak nie robił, a poza tym to post sprzed roku idioto...
- Jeżeli te zdjęcia nie są autora, to dlaczego piszesz, że torturuje roślinę, skoro to ma być ktoś inny? Sam sobie przeczysz co jest przejawem braku inteligencji. Już Sokrates demaskował w ten sposób głupców, ty to zrobiłeś sam. Już lepiej nic nie pisz, bo tylko się ośmieszasz.
- czy czasem sufit na leb ci sie nie spadl ? On nie pokazuje ze je sam zamyka !
- świetna hodowla , muzyka , zdjęcia , łapka w górę
- Jeżeli dalej szukasz, to polecam sklep Carnisana
- muzyka 5/10 roślinki 30/10
- przepiękna hodowla:]
- te zdjęcia nie są napewno twoje ! Torturujesz te rośliny zamykając im paszcze na sucho ! Wiesz ile na to marnują energi ? Na pewno nie masz 20 lat... ( 32 jeżeli mam wierzyć danym w profilu )
- przynajmniej go komary nie wkur*iają
- dobrze dobrana muza :)
- ty kochasz te rosliny masz ich mnostwo a ja mam 1 mucholowke ktora mi juz zdycha
- Heh, pamiętam te czasy kiedy też miałam pełno roślinek. Teraz tylko 9 gatunków ;(
- słyszałem od pani na pszyrodzie że znaleziono kiedyś jakąś muchołówke która miała w sobie zwierze wielkości zająca. Ps.sam mialem muchołówke ale zwiędła ;/ pozdrooo