Czas trwania (0m 0s), zobacz sam i oceń komentarze.

Kuba Babicki - Rośliny antynowotworowe i fitoterapia chorób nowotworowychZainteresowanie wasze: 14576, czas trwania: 0m 0s, ciekawe: restauracja Grodzka15, ocena: 74. Komentarze od was:

- Wszyscy, którzy wypowiadają się na Twój temat negatywnie z pewnością zazdroszczą Tobie wiedzy, jaką posiadasz. Moje gratulacje. Chciałabym mieć taką wiedzę. Pozdrawiam i życzę powodzenia oraz słuchaczy, którzy będą tak jak ja zachwyceni Twoimi wykładami.
Lidia W.
- Fajny z Ciebie Czlowiek :)
- Umieralnosc....jest spowodowana...zlym odzywianiem.....jemy za slodko.....za duzo miesa....i spozywamy pieczywo biale....to jest przyczyna naszych chorob...!
- Pytanie dlaczego niktore rosliny moga leczyc?odpowiedz Organiczne Germanium ktore odkryl dr Asai.OG bierze udzial w fotosyntesie i chemosyntesie,W zaleznosci od zawartosci trzeba poznac te lecznicze wlasciwosci poprzez ks SAndra Goodman -T Organiczne Germanium,..polecam (to wlasnie dr Asai badal zawartosc grzybow i znanych rioslin na zawartosc OG.W Tokoy jest Instytut Germanium w ktorym leczy sie wylacznie tym mineralem.
- (12:17) To żeś chlapnął !! - widać, że ze statystyką na bakier, a chce się być traktowanym poważnie nie można walić takich baboli: "ponad 8 milionów ludzi umiera rocznie (na nowotwory) w Polsce" - przy takiej umieralności tylko na raka za kilka lat nie byłoby Polaków. Łączna liczba zgonów w Polsce w 2013 wynosiła 387 tys. natomiast urodzeń to 369,6 tys - czyli też wyginiemy, ale w nieco dłuższej perspektywie - dobrze, ze wśród widowni znalazł się ktoś trzeźwo myślący.
- Gościu mówi to co jest już w internecie, ameryki nie odkrył a wygląda jakby sam coś zajarał przed występem. Ciężko pozbierać jego słowa w sensowne zdania.
- Dużo wiedzy. Wielkie dzięki